Росія заборонила ввезення свиней і субпродуктів тваринництва з України

Опубликовано bashun - 31-10-2017 - 14:10

Росія заборонила ввезення живих свиней і субпродуктів великої рогатої худоби з Євросоюзу, США, Канади, України і кількох інших країн.

Про це йдеться в ухвалі уряду РФ, пише «Укрінформ».

Заборона діятиме до 31 грудня 2018 року для країн Євросоюзу, США, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії і Ліхтенштейну.

Влада РФ стверджує, що введені обмеження не позначяться на забезпеченні внутрішніх потреб країни. Згідно з ухвалою, тепер до Росії заборонено ввозити живих свиней (за винятком чистопорідних племінних тварин) і будь-які субпродукти великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней, ослів, мулів (окрім товарів, що ввозяться для виробництва фармацевтичної продукції).

Крім того, під ембарго потрапили різні види тваринного жиру. Наприклад, свинячий жир свіжий, охолоджений, заморожений, солоний, в розсолі, сушений або копчений. До Росії також більше не можна ввозити жир свійської птиці, великої рогатої худоби, овець або кіз.

Нагадаємо, Росія ввела обмеження на постачання продовольства із США, Євросоюзу, Канади, Австралії і Норвегії в серпні 2014 року. У Кремлі тоді ці дії назвали «заходами у відповідь» на санкції Заходу, які були введені за анексію Криму і втручання Росії в конфлікт на сході України. У червні російська влада продовжила дію продуктового ембарго до кінця 2018 року.

Ukrainian

Читать еще