Ринок України — в топі найвразливіших серед країн, які розвиваються, — експерти

Дата публікації: 07-05-2018 - 13:14

Ринки України, Китаю, Аргентини, ПАР і Туреччини є найбільш уразливими серед всіх країн, що розвиваються з точки зору потреб у фінансуванні, достатності резервів, оцінки активів, якості інститутів і торгової стійкості. Про це йдеться в новому травневому огляді Інституту міжнародних фінансів (IIF), повідомляє АgroРolit.com

У повідомленні ідеться, що експерти оцінювали потенційні зміни інтересу інвесторів до активів emerging markets в умовах зміцнення долара, зростання процентних ставок і посилення торговельних суперечок.

"Туреччина, Аргентина, ПАР, Україна і Індія, мають найвищу потребу у фінансуванні", — пишуть експерти IIF.

За їхніми оцінками, найбільш помітні поліпшення в порівнянні з минулим роком, у тому числі з точки зору зниження потреб у фінансуванні та підвищення привабливості активів, показала Індонезія. Ситуація покращилася в Малайзії, Чилі, Єгипті та Бразилії.

"Найбільше погіршились позиції Індії, що багато в чому пов'язане зі збільшенням дефіциту поточного рахунку її платіжного балансу. Порівняльне підвищення ризиків також спостерігається в Туреччині, Польщі та Україні", — зазначили фахівці.

Ukrainian

Читати ще