Прогнозується зростання світового ринку м'яса птиці

Дата публікації: 02-01-2018 - 13:36

Згідно з нещодавніми попередніми даними від Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), птиця збереже місце лідера світового ринку м'яса в цьому році, але сектор свинарства буде скорочувати розрив.

Про це йдеться в аналітичній доповіді ФАО.

За прогнозами ФАО виробництво м'яса птиці збільшиться на 1 млн тонн в 2017 році, з приблизно 117,2 млн тонн до 118,2 млн т., тобто приблизно на 0,9%. Це можна порівняти з ростом на 1% у виробництві свиней — з 115,8 млн т. до 117 млн т.

ФАО також повідомляє, що споживання м'яса великої рогатої худоби показало максимальне розширення, і як очікується, за підсумками року покаже зростання на 1,7% з 68,3 млн т. до 69,5 млн т. Споживання баранини продовжує залишатися стабільним, на рівні 14,5 млн т.

Проте, з точки зору торгівлі, найбільший прибуток отримали постачальники птиці і яловичини — зростання склало 2% і 2,2% до 13,1 м і 9,1 млн т.

Велика частина розширення світового виробництва м'яса була відзначена в США, Бразилії, Російській Федерації, Мексиці та Індії, а також в Аргентині, Туреччині і Таїланді. Проте, Китай, незважаючи на зростання ринку овець, свиней і великої рогатої худоби, в цьому році побачить стабільні рівні виробництва через тривале впливу пташиного грипу.

Ukrainian

Читати ще