Продукція з незбираного молока у вересні подорожчає на 3-4%

Дата публікації: 08-09-2017 - 14:04

Виробники, починаючи з кінця серпня, проводять активні переговори з дистриб'юторами і торговими мережами з метою збільшення цін на свою продукцію на початку вересня.

 

До таких кроків їх штовхає істотне подорожчання сировини і сподівання на збільшення купівельного попиту з початком навчального року

Так, в кінці серпня свіжі молочні продукти заводи реалізовували за натсупними цінами: молоко (2,5%) в дешевій упаковці (плівці) — 15-18 грн/л, кефір (2,5%) — 17-19,5 грн/л, сметана (15%) — 40-48 грн/кг, сир (9%) — 75-90 грн/кг.

У вересні продукти з незбираного молока, ймовірно, подорожчають на 3-4%.

Виробники сподіваються на осіннє збільшення продажів, незважаючи на зростання цін. Попит на їхню продукцію і до чергового подорожчання був слабким. Це змусило багатьох зменшити продажі, хоча в минулому місяці падіння продажів багатьом операторам все-таки вдалося зупинити, судячи з виробничої статистики.

У липні випуск товарного молока навіть трохи виріс — до 35,2 тис. т, кисломолочних продуктів вироблено стільки ж, як і в попередньому місяці, 34,4 тис. т, а сирної продукції — на 2% менше, 5,3 тис. т.

Оператори розраховують на помітне вересневе збільшення випуску продукції з незбираного молока.

Ukrainian

Читати ще