Про розвиток села та підтримку сільського житлового будівництва говоритимуть у Львові

Дата публікації: 21-08-2017 - 14:55

23 серпня 2017 року  у Львівській облдержадміністрації за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової відбудеться виїзне розширене засідання Робочої групи з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики та Асоціації «Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

 

Про це інформує прес-служба відомства.
 
Також учасниками круглого столу будуть представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Львівської обласної державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, наукових та освітніх установ.
 
На засіданні буде обговорено досвід участі фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі в реалізації програм, спрямованих на розвиток сільського господарства та сільської місцевості у Львівській та інших областях. А також виконання Плану заходів з реалізації Концепції розвитку сільських територій.
 
За результатами засідання планується розробити низку заходів щодо розвитку житлового будівництва на селі та сільського розвитку загалом.
 
Захід проходитиме за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».
 
Довідка: Робоча група з питань розвитку сільських територій (утворена наказом Мінагрополітики від 04 травня 2017 року № 236)  є консультативно-дорадчим органом, який діє з метою створення сприятливих умов для формування та реалізації політики розвитку сільських територій (сільського розвитку). Голова робочої групи – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова Олена Вікторівна.

 

Ukrainian

Читати ще