Нідерландські фермери хочуть працювати в Україні

Дата публікації: 24-04-2018 - 12:02

Багато фермерів із Нідерландів розглядають можливість придбати господарство й працювати в Україні. Про це під час освітнього візиту в Нідерланди кореспонденту Kurkul.com розповів координатор  ДПП FoodTechLink і менеджер Нідерландсько-українського молочного центру Рене Кремерс (Rene Kremers).

"Ми точно знаємо, що багато нідерландських фермерів шукають можливості працювати в Україні. Однак, вони не дуже люблять працювати з партнерами і люблять самостійно вирішувати бізнес-задачі», — зазначив Рене Кремерс.

За його словами, голландці зацікавлені купувати повністю господарство в Україні, працювати і впроваджувати багато голландських технологій. Ця ситуація пояснюється тим, що в Нідерландах мало землі, дорога орендна плата за землю і високі податки.

Так, вартість оренди землі тут залежить від її якості і може варіюватися від €300 до 3000/га. Податки теж напряму залежать від системи управління: для товариств із обмеженою відповідальністю (ТОВ) сума податку на прибуток може становити близько 25%, для приватних підприємців — близько 50%.

Ukrainian

Читати ще