Мінекономрозвитку посилює співпрацю з експортерами Східного регіону України

Дата публікації: 23-11-2017 - 13:07

Східні регіони України найбільше постраждали від торговельної агресії Російської Федерації. Тому важливо працювати над тим, аби підприємства регіону активно переорієнтовувались на інші ринки, оскільки сильний експорт — це запорука економічного зростання всієї країни.

Про це сказала заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України — торговий представник України Наталія Микольська.

Так, 21 листопада у місті Запоріжжя відбулось виїзне засідання Ради з просування експорту, а також організований Офісом з просування експорту Освітній семінар для експортерів.

На засіданні Ради було обговорено проблеми з поверненням ПДВ, процедуру отримання дозволів, тарифне та нетарифне регулювання, захист внутрішнього ринку від зростаючого імпорту, існуючі інструменти для виходу на зовнішні ринки, можливості диверсифікації експорту товарів, що виробляються у Запорізькій області.

В рамках відрядження до Запоріжжя, Микольська з колегами відвідала важливі для області експортоорієнтовані підприємства.

Експорт товарів із Запорізької області за 9 місяців 2017 року склав $2,1 млрд, що на 27,7% більше у порівнянні з 9 місяцями 2016 року.

Ukrainian

Читати ще