Корея співпрацюватиме з Україною в галузі ветмедицини

Дата публікації: 13-09-2017 - 17:00

Україна та Корея обговорили можливість співпраці у сфері виробництва ветпрепаратів. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

У зустрічі взяли участь директор Департаменту з питань ветеринарної фармацевтики Агентства з питань ветеринарії та карантину рослин Республіки Корея Мйон Хіон Лі, завідувач сектору протокольного супроводу та організації міжнародних заходів Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби України Ігор Мельник, представники Мінагрополітики України та Корейської Асоціації виробників препаратів захисту здоров’я тварин. Делегації держав обговорили двосторонніх поставок ветпрепаратів, особливості функціонування українського тваринництва на фермерських та підсобних господарствах, процедуру реєстрації ветеринарних препаратів в Україні, основну структуру українського ринку ветеринарних препаратів та інше.

Як зазначив заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко, українська сторона зацікавлена у співпраці з Кореєю. В той же час Республіка Корея теж не проти співробітництва. Держпродспоживслужба України готова надати всі необхідні роз’яснення стосовно процедури імпорту та реєстрації корейських ветпрепаратів в Україні, а Корея готова надавати аналогічні консультації для українських виробників ветпрепаратів, які бажають вийти на ринок Республіки Корея.

Ukrainian

Читати ще