Ірина Паламар: Впровадження інноваційних технологій підвищить конкурентоспроможність продукції українського АПК у світі

Дата публікації: 07-06-2018 - 09:47

6 травня 2018 року в рамках виставки «AGRO-2018» відбулась бізнес-зустріч «Фінські агротехнології для українського ринку». В обговоренні питань українсько-фінського співробітництва у сфері агропромислових технологій взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, Генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Тарас Висоцький, Директор програми «Агротехнології з Фінляндії» Еліна Пушкаржевич та Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Юха Віртанен повідомив, що до Києва прибули представники п’ятьох провідних фінських компаній, які займаються виробництвом грейдерів, снігоочисних плугів, постачанням млинів і кормових змішувачів, розробкою інноваційних кормових заводів, виробництвом гусеничних машин, тракторів тощо.
 
У свою чергу Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар подякувала послу Фінляндії в Україні за організовану зустріч та зазначила, що можливості українсько-фінської кооперації у сфері агротехнологій мають великі перспективи. «Фінляндія добре відома в світі країна, яка виробляє високоякісні продукти харчування і дбає про продовольчу безпеку свого населення. Впровадження інноваційних технологій підвищить конкурентоспроможність продукції українського АПК у світі. І в цьому питанні нам є чому повчитися у наших фінських партнерів», – наголосила Ірина Паламар.
 
Учасники заходу, зокрема, відзначали, що Фінляндія є однією з провідних країн у сфері тваринництва. І серед фінських компаній, які взяли участь у бізнес-зустрічі були постачальники генетичного матеріалу свиней та виробники інноваційних кормових заводів, що особливо актуально для українських тваринників.
 
Під час бізнес-зустрічі відбулась професійна дискусія між представниками бізнесу, неурядових організацій, співробітників Посольства Фінляндії. Також були розглянуті доступні фінансові інструменти для українських аграрних підприємств і фермерських господарств та презентувались найновітніші технології та рішення від фінських компаній.

Ukrainian

Читати ще