Ірина Паламар обговорить з іноземними послами співпрацю в галузі тваринництва

Дата публікації: 29-11-2017 - 14:45

Голова Асоціації тваринників Ірина Паламар найближчим часом має намір провести зустрічі з послами дружніх країн для обговорення співпраці та виходу української продукції тваринництва на міжнародні ринки.

Про це вона розповіла на дипломатичному вечорі, присвяченому 25-річного ювілею дипломатичних відносин України, організованого за ініціативи Асоціації тваринників України та ділового глянцевого видання Image.ua, за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України.

Під час свого виступу Ірина Паламар розказала про розвиток аграрної сфери в Україні та її експортні можливості, потенціал стосовно галузі тваринництва. «25 років – великий шлях, і Україна його пройшла із гідністю. Сьогодні треба відкрити нову сторінку наших відносин. І я дуже пишаюся тим, що як голова Асоціації тваринників, можу презентувати бізнес-платформу України. В нашій Асоціації зібрані виробники всіх напрямків тваринництва, й усі вони прагнуть вийти на ринки ваших країн, а також налагодити партнерські стосунки із вашими представниками бізнесу, які б тут могли відкрити спільне виробництво. Тому мені б дуже хотілося, шановні посли, зустрітися із кожним із вас, аби детальніше обговорити, що конкретно ми можемо зробити для нашої співпраці; як ви можете допомогти нашим виробникам, і чим ми можемо посприяти вашим. У наших країн велике майбутнє. І надзвичайно важливо, що наші іноземні партнери підтримують вихід України на міжнародні ринки».

Нагадаємо, 6 листопада 2017 року відбулося святкування 25-річного ювілею дипломатичних відносин України, організоване за ініціативи Асоціації тваринників України та міжнародного ділового видання Image.ua, за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України.

Тематикою заходу стали 25-річні дипломатичні відносини України з іншими державами: Агровектор.

Урочиста подія, що відбулася у гранд-готелі Fairmont Kyiv, зібрала представників дипломатичного корпусу – послів іноземних держав, народних депутатів України, представників міністерств і бізнесу.

Важливою частиною заходу стала і презентація спеціального випуску міжнародного ділового видання Image.ua, присвяченого 25-річчю дипломатичних відносин України, де зібрано інтерв’ю із послами 20 країн. А головною темою випуску стало інтерв’ю з головою Асоціації тваринників України Іриною Паламар, яку також було обрано експертною радою журналу на обкладинку випуску.

 

 

Ukrainian

Читати ще