Ірина Паламар обговорила налагодження експорту м’яса до Королівства Саудівська Аравія із представниками посольства та бізнесу КСА

Дата публікації: 25-04-2018 - 17:48

25 квітня 2018 року голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар взяла участь у розширеному засіданні Українсько-Саудівської ділової ради, діючої при ТПП України, організованому діловим виданням Image.ua разом із посольством Королівства Саудівська Аравія в Україні, Міністерством закордонних справ України, Торгово-промисловою палатою на честь 25-річчя налагодження дипломатичних стосунків між цими країнами.

На захід, що відбувся у готелі Premier Palace (Київ), зібралися представники міністерств України та депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з КСА, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Саудівська Аравія в Україні Й. В. Джудія Алхазал та інші представники посольства, спеціально запрошені інвестори з КСА, зацікавлені у співпраці з Україною.

Питання, які були порушені у ході виступів почесних гостей, стосувалися розвитку взаємозв’язків між Україною та Саудівською Аравією. Зокрема, обговорювали потенціал співпраці з Королівством Саудівська Аравія для українських компаній; економічне співробітництво з Україною, відповідно до диверсифікації економіки КСА згідно з програмою «Vision 2030»; потенціал українського агропромислового комплексу для інвестицій з КСА та інші.

Голова АТУ Ірина Паламар у рамках заходу поспілкувалася із представниками посольства КСА, а також представниками бізнесу КСА, зацікавленими в інвестуванні в українську економіку та розвитку аграрних бізнес-відносин.

Було обговорено можливості для експорту українського ВРХ живцем та яловичини до КСА, впровадження спільних інвестиційних проектів із відгодівлі в Україні бичків для експорту, будівництва м’ясопереробних підприємств, щодо якого іноземні представники країни виявили зацікавленість.

Голова Асоціації тваринників Ірина Паламар домовилася про співпрацю в агробізнесі із Міжнародною програмою «Бріджес» («BRIDGES»), яка активно працює над налагодженням відносин з потенційними іноземними інвесторами, реалізацією навчальних аграрних програм та бізнес-поїздок до США.

Також в рамках заходу гостям було презентовано концепт спецвипуску міжнародного ділового журналу Image.ua «Україна – Саудівська Аравія. 25 років співпраці», на сторінках якого компанії, зацікавлені у співпраці з Королівством Саудівська Аравія, зможуть презентувати свої можливості для подальшого укладання договорів про довгострокове співробітництво.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року відбулося святкування 25-річного ювілею дипломатичних відносин України, організоване за ініціативи Асоціації тваринників України та міжнародного ділового видання Image.ua, за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України. На заході було презентовано спеціальний випуск журналу Image.ua, присвячений 25-річчю дипломатичних відносин України, де головною темою випуску стало інтерв’ю з головою Асоціації тваринників України Іриною Паламар, яку також було обрано експертною радою журналу на обкладинку випуску.

Ukrainian

Читати ще