Ірина Паламар: «Ми повинні відстоювати інтереси аграріїв не озираючись на вимоги МВФ»

Дата публікації: 03-04-2017 - 19:42

Ірина Паламар: «Ми повинні відстоювати інтереси аграріїв не озираючись на вимоги МВФ»

Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, в ході якого більшість членів комітету одностайно підтримала проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників (реєстр. №3851-1 від 04.02.2016 р.). Не зважаючи на гострі дискусії, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України ухвалити зазначений законопроект в першому читанні. Напередодні засідання Комітету розпочалася акція аграріїв на підтримку законопроекту про повернення спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників, який діяв до 1 січня 2016 року.

«Ми повинні відстоювати інтереси аграріїв не озираючись на вимоги МВФ, які ставлять свої вимоги і заганяють наших сільськогосподарських товаровиробників у глухий кут. Нам потрібно нарощувати виробництво продукції і розвивати експорт, а не знищувати те, що напрацьовувалося роками тяжкою працею. Сьогодні аграрії вимушені заморожувати будівництво свиноферм, скорочувати робочі місця. Такого не повинно бути і ми мусимо зробити все для захисту інтересів аграріїв і повернення спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників», – зауважила Ірина Паламар.

За її словами, наступним важливим кроком буде домогтися винесення зазначеного законопроекту на розгляд парламенту. Саме від підтримки парламентарів залежить подальша доля аграріїв і розвитку всього агропромислового комплексу.

Ukrainian

Читати ще