ідентифікація та реєстрація тварин

 • Тваринникам розповіли, як безкоштовно зареєструвати худобу

  КИЇВ. 2 березня. УНН. Парламентарі хочуть зобов'язати власників домашніх та диких тварин оформляти ветеринарні паспорти. Кошти на реєстрацію та ідентифікацію тварин виділятиме держава. Про це УНН розповіла голова Асоціації тваринників України, аграрний експерт Ірина Паламар, коментуючи законопроект №9022.

  Дата: 06 - 03 - 2019
 • Ірина Паламар розповіла про ключові проблеми м’ясної галузі на круглому столі «Регулювання ринку м’яса»

  Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар виступила на круглому столі «Регулювання ринку м’яса: баланс між безпекою споживачів і розвитком бізнесу», висловивши позицію АТУ з ключових проблем м'ясної галузі. 

  Дата: 20 - 02 - 2019
 • Чинний порядок реєстрації худоби буде спрощено та в перспективі переведено в електронний режим

  Держпродспоживслужба цілеспрямовано працює над вдосконаленням системи ідентифікації тварин, її спрощенням та переводом у майбутньому в електронний формат. На цьому наголосив голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа 25 вересня під час круглого столу «Регулювання ринку молока», організатором якого виступив BRDO (Офіс ефективного регулювання) за підтримки EU4Business\FORBIZ, повідомляє прес-служба відомства.

  Дата: 27 - 09 - 2018
 • Електронний облік тварин допоможе запобігти поширенню АЧС — Лапа

  Встановлення єдиних правил державного контролю за ідентифікацією і реєстрацією тварин у господарствах, які займаються тваринництвом, а також домашніх тварин дозволить врегулювати ряд питань, серед яких поширення АЧС. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа у своїй колонці «Економічної правди».

  Дата: 07 - 09 - 2018
 • Скотний двір: в Україні можуть ввести обов'язкову реєстрацію домашніх тварин

  Парламентарі мають намір зобов'язати власників котів та собак зареєструвати своїх домашніх вихованців. Для цього депутати внесли у Верховну раду законопроект, який передбачає поголовне чіпування та наявність ветеринарного паспорта для кожного домашнього улюбленця. Крім того, повсюдний облік торкнеться і безпритульних тварин, а фермерів і тваринників очікує більш чітка процедура реєстрації худоби. Всім тваринам планується присвоїти унікальний ідентифікаційний номер, відомості про їх стан здоров'я, переміщеннях і власників занести в спеціальну базу. За відсутність реєстрації передбачаються штрафи. Докладніше про те, навіщо в Україні потрібні нові правила ідентифікації тварин - у матеріалі РБК-Україна.

  Дата: 05 - 09 - 2018
 • У ВР зареєстрували законопроект щодо єдиної системи реєстрації тварин

  У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо ідентифікації та реєстрації тварин №9022. Про це повідомив один з авторів проекту, заступник голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко на своїй сторінці у Facebook, передає pigua.info.

  Дата: 28 - 08 - 2018