Голова АТУ Ірина Паламар зустрілася з українською діаспорою в Узбекистані в рамках поїздки щодо налагодження співпраці

Дата публікації: 15-02-2018 - 12:02

15 лютого 2018 року голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Узбекистану пана Алішера Хабібуллайовича Абдуалієва провела зустріч із представниками української діаспори в Узбекистані.

Українці, що вже багато років проживають в Узбекистані, привітно вітали своїх земляків, розповідали про особливості життя в країні, обговорювали можливості подальшої підтримки взаємозв’язків. Адже найближчим часом стосунки обох країн лише міцнішатимуть, і велику роль в цьому відіграє розвиток бізнес-партнерства у напрямі тваринництва, якому на сьогоднішній день  активно сприяє Асоціація тваринників України.

«Я була надзвичайно вражена тією теплою та домашньою атмосферою, яка панувала в цих стінах, - написала на своїй сторінці у Фейсбук голова АТУ Ірина Паламар. - Портрети Тараса Шевченка, Лесі Українки. Домашні солодощі та випічка. Голова української діаспори, Бойко Юрій Федорович, провів теплий та родинний прийом. Я подарувала йому наш календар, а він мені книжку про відомих українців в Узбекистані. Було по-родинному. Потім лунала українська пісня. Чесно, не хотілося від’їжджати».

Нагадаємо, наразі триває ділова поїздка до Республіки Узбекистан української делегації, організована АТУ на запрошення надзвичайного та повноважного  посла Узбекистану в Україні пана Алішера Хабібуллайовича Абдуалієва.

Напередодні голова АТУ вже провела зустрічі із Заступником Міністра агрополітики Мустафаєвим Отабеком Садиковичем та Керівником відділу із міжнародних зв’язків Толібовим Шохрухом, а також губернатором Ташкентської області  – Ібрагімовим Гуломджаном Інамовичем та його заступником, який відповідає за розвиток регіонів - Касимовим Ельзодом Аблахатовичем, де сторони обговорювали співпраці в галузі тваринництва та розвитку селекції і генетики, будівництва високотехнологічних тваринницьких комплексів.

  • Українці, що вже багато років проживають в Узбекистані
  • Українці, що вже багато років проживають в Узбекистані,
Ukrainian

Читати ще