FAO

 • АЧС зумовлює зниження цін на свинину в світі — ФАО

  Середнє значення Індексу цін на м'ясо ФАО склало у вересні 166,2 пунктів, що трохи нижче його переглянутого значення за серпень. Про це повідомляє прес-служба ФАО, передає agravery.com.

  Дата: 08 - 10 - 2018
 • Український молочний індекс показав значне зростання у 2018 році

  В Україні спостерігається значне зростання Українського молочного індексу (УМІ) в 2018 році. У вересні УМІ зріс на пристойних 7,1%. Про це повідомив економіст Інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак, передає agropolit.com.

  Дата: 08 - 10 - 2018
 • Україна очолила робочу групу з управління пестицидами в регіоні Європи та Центральної Азії

  26-27 вересня в Кишиневі (Молдова) пройшов дводенний регіональний семінар Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з питань належного застосування пестицидів у сільському господарстві. У заході взяли участь понад 20-ти представників з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Киргизстану, Республіки Молдова, Таджикистану, України та Узбекистану. Під час семінару було прийнято рішення про створення робочої групи регіонального співробітництва з управління пестицидами, за координацію якої відповідатиме Україна, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 05 - 10 - 2018
 • ФАО пропонує рішення для оцінки ризиків використання пестицидів

  Відділ рослинництва та захисту рослин ФАО розробив інструментарій, покликаний надати країнам із низьким і середнім рівнем доходів підтримку в процесі реєстрації пестицидів. Про це повідомляє сайт ФАО, передає agropolit.com.

  Дата: 28 - 09 - 2018
 • В ООН оприлюднили новий перелік небезпечних агрохімікатів

  Фахівці комітету з розгляду хімічних речовин Роттердамської конвенції ООН на засіданні в штаб-квартирі ФАО оприлюднили новий перелік чотирьох небезпечних для життя і здоров’я людини хімічних речовин, серед яких — два пестициди.

  Дата: 19 - 09 - 2018
 • У 2018 році прибутковість молока знизилася на 13% – ФАО

  За вісім місяців 2018 року професійні виробники молока отримали, в середньому, на 13,1% менше прибутку, ніж за аналогічний період 2017 року, і на 7% менше, ніж в середньому за такий самий період 2012-2017 років. Про це повідомив економіст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак, повідомляє прес-служба ФАО, передає agropolit.com.

  Дата: 10 - 09 - 2018
 • ФАО попередила про небезпеку поширення АЧС з Китаю в сусідні регіони

  Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розповсюдила попередження про те, що спалах африканської чуми свиней (АЧС) в Китаї може перекинутися на сусідні регіони і країни. Про це повідомив прес-офіс Генсека всесвітньої організації, передає УНН.

  Дата: 29 - 08 - 2018
 • Думка: Українським молочникам поки не варто сподіватись на світові ринки

  Український молочний індекс (УМІ), що показує умовну прибутковість виробництва молока професійними господарствами, вперше з початку року продемонстрував зростання в липні. Про це повідомив економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передає agroportal.ua.

  Дата: 15 - 08 - 2018
 • Світові ціни на продовольство в липні впали на 4%

  Ціни на основні групи товарів продемонстрували помітне зниження, особливо на молочну продукцію і цукор, повідомляє dt.ua.

  Дата: 03 - 08 - 2018
 • ФАО планує запуск в Україні двох важливих агропроектів

  Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує розпочати в Україні роботу над двома важливими проблемами — це антимікробна резистентність та необхідність скорочення харчових відходів. Про це в інтерв’ю Agravery.com розповів координатор програм розвитку ФАО в Україні Михайло Малков.

  Дата: 18 - 07 - 2018