Паламар пропонує Тарасу Висоцькому скласти свої повноваження

Submitted by bashun on Wed, 10/30/2019 - 10:00

Через затримку із скликання комісії щодо розподілу дотацій в рамках програми державної підтримки АПК, виробники терплять збитки.

 

Нагадаємо, що за програмою державної підтримки  розвитку підприємств АПК у 2019 році освоєно тільки 30% коштів, а 70% - люди не можуть отримати.

Попереднє скликання комісії щодо розподілу дотацій мало відбутися ще у вересні. Проте стало відомо, що виділення дотацій за побудовані ферми і елеватори відклали до грудня - через відсутність кворуму в комісії. Таким чином люди, які вклалися у виробництво і майже рік чекають не відшкодування коштів із держпідтримки, не можуть їх отримати.

«У зв’язку з відсутністю кворуму комісії Мінагрополітики у вересні місяці, документи, надіслані для отримання державної підтримки за вказаними напрямами у період з 5 травня по 5 вересня, не були розглянуті, — повідомляється на інформаційному порталі Мінгарополітики.

Ситуація викликала гостре обурення серед учасників галузі. Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України, закликала Заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тараса Висоцького піти з посади.

«Не може людина, яка не здатна навіть керувати комісією, зібрати кворум - керувати цілою галуззю! Не можна ставити людей, які некомпетентні, на такі високі посади!

Безліч підприємств вклали кошти в розвиток, вони розраховували свої бюджети на довгий період з урахуванням компенсації, яку обіцяла держава, а цей новий некомпетентний чиновник, ставленик олігарха, не може зібрати комісію? Так, може, він навмисно не збирає кворум, аби потім ці всі кошти перерахувати олігарху?

То краще нехай напише заяву про звільнення! Весь ринок його просить про це, і я особисто!»

 

Ukrainian

Read more