Дотації отримали лише 20% фермерів – ФАО

Дата публікації: 28-03-2018 - 10:56

В Україні всього 20% фермерів беруть участь в програмах державної підтримки. Про ідеться в дослідженні, проведеному Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), повідомляє  АgroРolit.com.

"Результати опитування сільськогосподарських виробників в Україні свідчить про низький рівень їх участі в програмах державної підтримки. Згідно з результатами опитування, лише 20,3% малих і середніх сільськогосподарських підприємств, включаючи фермерів, подали заявку на державні програми підтримки, які діяли в період 2000-2017 рр.", – зазначили в ФАО.

Понад чверть (25,9%) представників малих і середніх сільськогосподарських підприємств, включаючи фермерів, не знали про існування програм державної підтримки. У той же час, 59% респондентів були загалом обізнані в цьому питанні.

"Тільки 15,1% респондентів добре знали про державні програми і проявили інтерес, принаймні, до деяких з них", – підкреслили в ФАО.

Що стосується сільських домогосподарств, то і вони були практично не проінформовані про існування аграрних дотацій. Нічого про них не знали 61,2%, зазначили соціологи.

Ukrainian

Читати ще