Для українського агробізнесу створять інвестиційну платформу

Дата публікації: 03-08-2017 - 14:49

Відкриття платформи створюється для прямої комунікації всіх гравців українського агробізнесу та учасників фінансового ринку. 

Заступник міністра аграрної політики та продовольства за питань євроінтеграції Ольга Трофімцева заявила, що розпочато системну роботу над просуванням українського аграрного експорту та залученням інвестицій у сільськогосподарську галузь.

За її словами розпочато роботу з відкриття платформи для прямої комунікації всіх гравців українського агробізнесу та учасників фінансового ринку.

Над створенням цього майданчику працюють представники Міністерства агпрополітики та продовольства, Офісу підтримки реформ, проектів USAID, Незалежної Асоціації Банків України та інші експерти.

Створення платформи дозволить представникам бізнесу та експортерам отримувати безкоштовний професійний супровід фінансових інститутів і грантових фондів за всіма існуючими проектами.

На сайтах Мінагропроду, Державного інвестиційного агентства, Незалежної асоціації банків України буде розміщено електронний ресурс. Також триває робота по створенню друкованого портфоліо аграрного сектору для інвесторів, перш за все, іноземних. Планується проведення також проведення інформаційно-просвітницьких заходів для підвищення рівня обізнаності і доступу до фінансування учасників ринку.

Ukrainian

Читати ще