Держпродспоживслужба хоче відкрити у 2018 році нові ринки в 30 країнах

Дата публікації: 27-03-2018 - 10:18

Держпродспожив служба працює над відкриттям нових ринків у 30 країнах світу. Про це в інтерв’ю «БізнесЦензор» сказав її голова Володимир Лапа, повідомляє АgroРolit.com.

За його словами, три тижні Держпродспоживслужба обговорювала питання експорту бджолиних сімей до Канади. Також продовжується робота над отриманням права експорту яловичини до країн ЄС.

Цього року, маємо надію, буде місія по експорту черешні до Китаю. Ведеться робота по погодженню сертифікатів експорту квасолі до Бразилії та яблук і лохини до Індії. Акцент робимо і на Африку. Є країни, де зростає населення і доходи. Ну і, безумовно, – Близький Схід, – сказав Володимир Лапа.

Загалом в роботі –  понад 30 країн, ­– повідомив голова Держпродспоживслужби.

Також він розповів, що у фокусі – експорт українського насіння в ЄС. Процес, за його словами – зрушився.

Один з важливих ринків – Китай. Минулого року було багато зроблено в цьому напрямку. Можливість експорту шроту, бурякового жому, яловичини, розширення експортного списку молочних підприємств. Ніби – кілька позицій, але це довгострокова робота, –  розповів він.

За словами В. Лапи, цього року на експорт підуть і дещо незвичні для простих українців товари.

Равлики, жаб'ячі лапки, певні види екзотичних тварин. Існують запити разового плану. Це також стимулює розвиток бізнесу в Україні, –  сказав він.

Ukrainian

Читати ще