compensation

 • МЕРТ розширив перелік компаній, що беруть участь у програмі компенсації вартості техніки

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) додало 19 виробників до переліку вітчизняних підприємств, закупівля агротехніки яких буде частково компенсуватися аграріям з держбюджету. Перелік підприємств розширили до 116, повідомляє НВ Бізнес.

  Дата: 09 - 07 - 2018
 • За травень буде нараховано близько 43 млн гривень часткової компенсації за придбану техніку

  Мінагрополітики завершує роботу над формуванням реєстру отримувачів часткової компенсації за придбану техніку та обладнання українського виробництва у травні 2018 року. За попередньою інформацією державних банків у цей період аграріями придбано 663 од. техніки й обладнання та подано 456 заявок на отримання часткової компенсації на суму близько 43 млн гривень, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 20 - 06 - 2018
 • Експерт розповів, чому Україна не може подолати епідемію АЧС

  Україна не може подолати епідемію африканської чуми свиней із двох причин — неефективний менеджмент та недостатнє фінансування. Таку думку у коментарі УНН висловив експерт у галузі сільського господарства, технолог, ветеринар Юрій Опенько.

  Дата: 04 - 06 - 2018
 • Польща: протести фермерів не вщухають

  9 травня по всій країні пройшли протести фермерів, організовані Польською профспілкою. Вони вимагають обмеження імпорту продовольства, виплати компенсацій збитків, завданих погодніми умовами та АЧС, повідомляє pigua.info.

  Дата: 11 - 05 - 2018
 • Як кооперативам отримати 70% компенсації за обладнання

  21 березня на Рівненщині пройшов черговий практичний семінар в рамках роз’яснювальної кампанії Мінагрополітики щодо урядових програм підтримки на 2018 рік. Захід відбувся за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети, представників Мінагрополітики, Рівненської ОДА, об’єднаних територіальних громад, керівників фермерських господарств і кооперативів, сільгосптоваровиробників.

  Дата: 22 - 03 - 2018