Асоціація тваринників України занепокоєна низьким експортом продуктів тваринництва в 2016 році

Дата публікації: 21-06-2017 - 12:40

Асоціація тваринників України надзвичайно занепокоєна настільки низьким показником експорту продуктів тваринництва в 2016 році

Днями Міністерство аграрної політики та продовольства України озвучило статистику експорту аграрної продукції за 2016 рік.  Так, в минулому році аграрний експорт склав понад 42 % всього експорту України.

На жаль, експорт продуктів тваринництва в 2016 році виявився досить низьким та склав всього 6 %. Профільним міністерством така низька цифра експорту українських продуктів тваринництва була пояснена як величезний потенціал аграрного експорту України, над яким потрібно працювати.   

В даному контексті Асоціація тваринників України надзвичайно занепокоєна настільки низьким показником експорту продуктів тваринництва в 2016 році та вважає, що цей факт невід’ємно пов'язаний з недостатньою увагою з боку держави та профільних органів до питання експорту національними товаровиробниками продуктів тваринництва.

Ірина Паламар, керівник Асоціації тваринників України переконана, що сьогодні важливо вжити конкретні заходи для підвищення експортного потенціалу на зовнішньому ринку українських продуктів тваринництва, якість яких, зауважимо, часто ні в чому не поступається світовій продукції.

"Українському виробнику в сфері тваринництва має бути надана конкретна допомога, серед чого: розроблена програма розвитку та підтримки племінної справи в Україні, сприяння виходу малих та середніх виробників продуктів тваринництва на зовнішній ринок; доступні пільгові програми кредитування, інвестиції та інше", - зауважила в своєму коментарі Ірина Паламар.

Ukrainian

Читати ще