Асоціація тваринників України закликає прийняти законопроект №8121, що покликаний вирішити проблему аграрного рейдерства в Україні

Дата публікації: 08-05-2018 - 16:25

За період з 15 липня до 15 листопада 2017 року до антирейдерських штабів надійшло 500 звернень, з них близько 130 — з ознаками рейдерства, відкрито 17 кримінальних справ. Про це в ексклюзивному інтерв’ю АgroРolit.com розповіла заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

У зв’язку з тим, що в України є серйозна проблема з аграрним рейдерством, дуже важливо нарешті прийняти спеціальний закон, який покликаний змінити ситуацію на краще. Мова йде про законопроект  №8121 від 22.03.2018 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству». Асоціація тваринників України підтримує законопроект та закликає прийняти його.

Нагадаємо, що Асоціація тваринників України брала участь у засіданнях Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, яка працювала над розробкою проекту Закону України щодо захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Асоціація тваринників України, будучи членом Робочої групи, у співпраці зі своїми членами – підприємствами в аграрному секторі, теж підготувала тоді низку пропозицій до тексту цього законопроекту, які попередньо були направлені на Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Зі змістом пропозицій Асоціації тваринників можна ознайомитися за посиланням. Близько 90% пропозицій Асоціації тваринників були враховані та знайшли своє відображення в законопроекті.

Ukrainian

Читати ще