Асоціація тваринників України взяла участь у презентації Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020

Дата публікації: 03-04-2017 - 16:45

3 липня 2015 року Асоціація тваринників України взяла участь в презентації Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року представленої  Міністерством аграрної політики та продовольства України. 

Стратегія розроблювалась спільно з Європейською комісією, донорами та міжнародними фінансовими інституціями.

Під час розробки стратегії було виконано великий об’єм роботи, створено  8 робочих груп за різними напрямками.

На презентації Стратегії були присутні уповноважені особи, іноземні та вітчизняні експерти бізнесу і так звані "міжнародні донори". 

«Для мене принципово не лише досягти формального схвалення, але і практичну імплементацію. Ми прагнемо досягнути визначених результатів. І ці результати мають відчути люди та сільські території», — зазначив Олексій Павленко.  

 

За його словами, Стратегія визначаєдесять пріоритетів реформування, а також порядок впровадження реформ і докладний план дій. Серед основних заходів реформування міністр відзначивмаксимальне наближення українського законодавства, стандартів та практик до загальноєвропейських принципів сталого сільського господарства. Зокрема  природних ресурсів, ще й застосування пестицидів і агрохімікатів, імплементації органічного законодавства та розвитку біоенергетики. «У документі передбачено впровадження сучаснихфінансових механізмів – вільний обіг аграрних розписок та  складських  свідоцтв, поширення системи агрострахування, систем гарантування кредитування малих і середніх  підприємств», - заявив Міністр Олексій Павленко.

«До 2020 року передбачено збільшити на 30%кількість підприємств із правом експорту готової продукції тваринного  походження до ЄС. Так само має бути збільшено експорту української аграрної продукції на ринки країн Азії та Африки», — наголосив Міністр.

Ukrainian

Читати ще