Асоціація тваринників України

 • Українські свинарі поставлятимуть переробну свинину до Китаю у великій кількості

  За 2020 рік українські свинарі разом з переробними підприємствами спроможні поставити в Китай до 0,5 млн т свинини в забійній вазі, а в 2021 вже до 1 млн т, повідомляє Agronews.

  Дата: 22 - 05 - 2019
 • Ірина Паламар відкриває ринок Китаю для свинини

  У відповідь на ініціативу Асоціації тваринників України (АТУ) щодо відкриття ринку Китаю для експорту української свинини та активізації з цього питання переговорного процесу між Україною та Китаєм, Держпродспоживслужба вже звернулася до Компетентного органу Китаю.  

  Дата: 21 - 05 - 2019
 • Ірина Паламар привітала Президента України Володимира Зеленського з інавгурацією

  Голова Асоціації тваринників надіслала офіційне привітання Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському із інавгурацією.

  Нижче наводимо текст привітання.

  Дата: 20 - 05 - 2019
 • Мінагрополітики самоусунулося від проблеми сірого імпорту свинини

  Асоціація тваринників України отримала відповідь від Мінагрополітики щодо сірого імпорту свинини, в якому профільне міністерство, по суті, самоусунулося від проблеми сірого імпорту свинини.

  Дата: 17 - 05 - 2019
 • Ринку землі в Україні не бути до 2020 року, — Трофімцева

  Законопроект про відкриття ринку землі знаходиться в «сирому» вигляді. За відсутності великих потрясінь внесення доопрацьованого законопроекту до Верховної Ради можна очікувати на початку 2020 р. Таку заяву зробила в. о. Міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева на зустрічі в Європейській Бізнес Асоціації з представника аграрного сектору, повідомляє AgroPolit із посиланням на інформаційний портал «ЛІГА: ЗАКОН». 

  Нагадаємо, 

  Таким чином, Асоціація тваринників України виробила свою чітку позицію щодо передумов, які повинні бути створені для цивілізованого і прозорого (!) відкриття ринку землі, аби при цьому були захищені як інтереси її власників, так і державні.  

  Забезпечити на практиці захищеність права власності (на майно, землю, врожай, корпоративні права) за фізичними та юридичними особами.  Для цього потрібно удосконалювати законодавство, покращувати роботу правоохоронних органів, судової влади. На жаль, поки в Україні діють схеми із «віджимання» власності, ні про який ринок землі говорити не можна. Питання з рейдерством так і не вирішено, навіть не прийнятий відповідний законопроект. Закінчити інвентаризацію земель, наповнення земельного кадастру, реєстрацію майнових прав на земельні ділянки, передачу земель за межами населених пунктів в ОТГ; Створити сприятливий режим оподаткування. Це і спрощення системи оподаткування, і вирішення питання з блокуванням податкових накладних. Нагадаємо, що замість скасованого спецрежиму ПДВ для аграріїв натомість держава нічого не запропонувала; Запровадження доступного кредитування для малого аграрного бізнесу (низька відсоткова ставка); Створення реальних можливостей для реалізації виробленої продукції сільгоспвиробниками на внутрішньому та зовнішніх ринках.

   

  Що стосується запобіжників, які обов’язково повинні бути прийняті одночасно із запровадженням ринку землі, то вони наступні:  

  Набувачами земельних ділянок сільськогосподарського призначення мають бути лише громадяни України, фермерські господарства, держава чи територіальні громади в особі відповідних органів місцевого самоврядування. Участь іноземного капіталу в придбанні земель сільськогосподарського призначення повинна бути виключена повністю, або обмежена певним часовим перехідним періодом (наприклад, заборона протягом 10 років);  Особа, яка має намір купити сільськогосподарську землю, повинна обов’язково мати належну кваліфікацію в галузі сільського господарства; Особа, яка придбала сільськогосподарську землю, зобов’язана займатися на цій землі виключно сільськогосподарською діяльністю; Обмежений граничний розмір земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що може бути у приватній власності однієї особи в цілому по Україні. Будь-які куплені сільськогосподарські землі після відкриття ринку землі можуть бути продані лише після спливу певного, встановленого законом строку, з метою попередження спекуляції.

  Деталі - тут. 

  Дата: 06 - 05 - 2019
 • Господарствам галузі свинарства відомо про проблему сірого імпорту свинини до України

  Згідно з опитуванням, проведеним АТУ, 85,1 % господарств знають про проблему сірого імпорту свинини.

  Дата: 03 - 05 - 2019
 • Україна підтвердила статус країни, вільної від ящуру без вакцинації

  зЗ 1992 року має офіційно визнаний статус МЕБ країни, вільної від ящуру без вакцинації, що є найвищим статусом МЕБ щодо цієї хвороби як на національному рівні, так і у питаннях здійснення міжнародної торгівлі. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

  Дата: 18 - 04 - 2019
 • «Потрібно негайно відкривати ринок експорту свинини до Китаю!» - голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар

  Голова Асоціації тваринників України звернулася із офіційним листом до голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи з питання відкриття ринку Китайської Народної Республіки для експорту свинини.

  Дата: 16 - 04 - 2019
 • АТУ разом із USAID проведе вебінар для фермерів про вирощування бичків

  24 квітня Асоціація тваринників України за підтримки Проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" проведе вебінар для виробників ВРХ за темою: «Старт вирішує майбутнє: вирощування бичків від народження до 3-місячного віку»

   

  Дата: 16 - 04 - 2019
 • Молодий фермер може отримати 40 тисяч грн одноразової допомоги — Шеремета

  Держпідримка сільськогосподарської галузі передбачає спеціальну бюджетну дотацію для молодих фермерів. Так, голова фермерського господарства віком до 35 років 1 раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тис. грн на розвиток свого господарства. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, передає Kurkul із посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

  Дата: 15 - 04 - 2019