Гройсман розповів, як має намір боротися зі зростанням цін на продукти

Дата публікації: 22-03-2018 - 11:16

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман має намір боротися зі зростанням цін на продукти харчування насиченням внутрішнього ринку українськими товарами, а не поверненням до держрегулювання цін, повідомляє Сегодня.

"Була низка причин, чому це відбувалося (зростання цін на продукти в Україні – ред.), але це було пов'язано з тим, що з боку держави хронічно не приділялася увага безліччю заходів, і відбувався дефіцит товарів", – сказав він.

Крім того, прем'єр зазначив, що на світових ринках торік почали зростати ціни на продовольство, що призвело до збільшення експорту і нестачі продукції на внутрішньому українському ринку.

"Що стосується держрегулювання (цін на продукти – ред.), це можливо як захід, але завжди мережі і виробники обходили це, і фактично це у жодному разі не утримувало зростання", – сказав Гройсман.

Він нагадав, що ціни в Україні зростали в усі роки, незважаючи на держрегулювання. "Що важливо – щоб доходи людей випереджали це зростання, і щоб український ринок був насичений якісною українською продукцією.

"У цьому році через підтримку відповідних програм розвитку агропромислового комплексу, в тому числі і забезпечення продовольством, ми наситимо ринок українською продукцією, і такого зростання цін вже не буде", – сказав глава уряду.

 

Ukrainian

Читати ще