«Голос України» опублікував відкритий лист Асоціації тваринників України до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана

Дата публікації: 13-02-2018 - 12:45

Офіційний друкований орган Верховної Ради України, опублікував відкритого листа Асоціації тваринників України до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана

Сьогодні, 13 лютого, офіційний друкований орган Верховної Ради України, опублікував відкритого листа Асоціації тваринників України до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з пропозиціями виробників щодо покращення механізмів державної підтримки галузі тваринництва. Даний лист підписало близько 70 виробників сільськогосподарської та тваринницької продукції.

З публікацією в «Голос України» можна ознайомитися за посиланням http://www.golos.com.ua/article/299692.

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України було затверджено Порядок використання бюджетних коштів з підтримки галузі тваринництва на 2018 рік, який був підготовлений Мінагрополітики без проведення належних громадських обговорень та консультацій з виробниками й профільними асоціаціями.

Натомість Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар під час відкритого засідання Громадської ради, яке відбулося 8 лютого у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, представила напрацьований Асоціацією та тваринницькими підприємствами пакет конкретних пропозицій щодо фінансування та державної підтримки сфери тваринництва. Такі зміни дозволять доопрацювати напрями та механізми державної підтримки галузі тваринництва, які були ухвалені урядом, а також максимально враховувати реальні запити та потреби виробників. Саме цей пакет пропозицій українські тваринники просять Уряд врахувати у відкритому листі.

Переконані, що лише спільними зусиллями влади і громадськості можна досягти істотного економічного покращення та підвищити ефективність використання державних коштів в аграрному секторі.

 

Ukrainian

Читати ще