Food products

 • Споживчі ціни на соціально-значущі продтовари у серпні переважно зростали

  Останнього літнього місяця споживчі ціни на соціально-значущі продовольчі товари (перелік із 23 позицій) переважно зростали. При цьому темпи такого зростання, у більшості випадків, не перевищували одного відсотка. Про це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу, передає agravery.com.

  Дата: 19 - 09 - 2018
 • Частка витрат українців на харчування досягла історичного мінімуму

  Частка споживчих сукупних витрат на продукти харчування та безалкогольні напої у структурі сукупних витрат домогосподарств у 2017 році склала 47,9%. Це найнижчий показник з 1999 року, зазначив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, коментуючи оприлюднені нещодавно Державною службою статистики України дані щодо характеристики домогосподарств в Україні, передає прес-служба НААН.

  Дата: 18 - 09 - 2018
 • Продукти харчування в Україні в серпні знову подешевшали

  Споживчі ціни в Україні в серпні 2018 року в порівнянні з липнем не змінилися, повідомляє Державна служба статистики. З початку року (до грудня 2017 року) ціни в Україні зросли на 3,6%, передає agronews.ua.

  Дата: 11 - 09 - 2018
 • Формальні вимоги не дотримуються бізнесом на 20-30%, — Держпродспоживслужба

  Навіть формальні вимоги не дотримуються бізнесом на 20-30%, вже не кажучи про належне обладнання харчоблоків, інвентар, дезінфекцію, медичні книжки, температурні режими та товарне сусідство.  Про це в екслюзивному інтерв'ю AgroPolit.com «Володимир Лапа: Іноді складно зрозуміти, чого більше – продукції чи льоду» заявив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

  Дата: 08 - 08 - 2018
 • В Україні стало більше експортерів продуктів
   

  Близько 300 українських підприємств мають право експорту в країни Євросоюзу, з них - 109 виробники харчових продуктів. Кількість українських підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження, зросла з 690 в жовтні 2017 року до 836 - станом на початок липня 2018 року.

  Про це в п'ятницю, 3 серпня, повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів з посиланням на директора департаменту Бориса Кобаля.

  Дата: 06 - 08 - 2018
 • Скільки пестицидів в європейських продуктах?

  За результатом моніторингу залишків пестицидів у харчових продуктах, проведеного в Європі в 2016 р. зібрані дані з 30 країн. Аналізувалось понад 80 тис. зразків. Про це йдеться в інфографіці «Скільки пестицидів в європейських продуктах?» на Kurkul.com.

  Дата: 03 - 08 - 2018
 • У 2019 році перевірку харчових продуктів проводитимуть раз на три місяці – Держпродспоживслужба

  У 2019 році Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) проводитиме перевірку харчових продуктів, які швидко псуються, раз на три місяці. Про це в блозі на АgroРolit.com. розповів голова Державної служби України з питань безпечності харчових продукті та захисту споживачів Володимир Лапа.

  Дата: 23 - 07 - 2018
 • В Україні вводять більш жорсткі європейські правила маркування продуктів

  Верховна Рада України сьогодні може розглянути в першому читанні законопроект про приведення вимог до маркування харчової продуккції у відповідність зі стандартами ЄС, згодом документ може бути прийнятий в цілому. Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з аграрних питань Олександр Бакуменко, за інформацією agronews.ua.

  Дата: 05 - 07 - 2018
 • ТОП-5 регіонів із найвищими цінами на продукти харчування

  Перша п’ятірка регіонів із найвищими цінами на продукти харчування виглядає так: лідером рейтингу, як завжди, є столиця, у якій одразу вісім соціальних продуктів мають найвищу ціну серед усіх регіонів України. Друге місце посідає Закарпаття з сімома продуктами з найвищою вартістю. Третя позиція в Київщини із чотирьома найменуваннями продуктів із соціального кошика. Херсонська область має 3 позиції, а замикає п’ятірку Волинська область – 2 позиції. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, за інформацією landlord.ua.

  Дата: 03 - 07 - 2018
 • Стало відомо, на які продукти харчування українці витрачають найбільше

  У І кварталі поточного року підприємствами-юридичними особами, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, було реалізовано продовольчих товарів на 65 млрд 459 млн грн, що на 25,8% більше, ніж за аналогійний період минулого року. Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.

  Дата: 02 - 07 - 2018