Фермерам допомагають у придбанні доїльних апаратів

Дата публікації: 23-06-2020 - 13:46

В 2020 році 12 фермерів Рівненської області отримали з обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) на суму 65,4 тис. грн, пише Agravery.com

Грошові компенсації отримали фізичні особи Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Млинівського, Острозького, Радивилівського та Рівненського районів. «18 червня 2020 року в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння (доїльних апаратів)», — інформують у департаменті.

Нагадаємо, що напередодні на Черкащині селяни - члени кооперативу СОК "Монастирищенський" також отримали доїльні апарати, причому, абсолютно безкоштовно. Щоправда, не державним коштом, а за фінансування Американського агентства з міжнародного розвитку USAID, за сприяння Асоціації тваринників України. 

Власницям 50 домогосподарств тепер значно пологшено ручну праці, і деякі з них мають намір у звзязку із цим розширити поголів'я. 

Детальніше - https://usba.com.ua/selyanam-podaruvali-doilni-aparati-za-grant-usaid

Ukrainian

Читати ще