EU

 • АЧС вразила вже десять країн ЄС

  Факти зараження тварин африканською чумою свиней (АЧС) зафіксовані, щонайменше, в десяти країнах ЄС. Про це повідомила представник Єврокомісії (ЄК) Анка Падурару, передає УНН з посиланням на ТАСС.

  Дата: 27 - 09 - 2018
 • Курятина подорожчала в ЄС, але подешевшала в Україні

  Минулого тижня ціни на курятину в ЄС зросли на 0,6%, передає УНН з посиланням на статистичну звітність Європейської комісії.

  Дата: 07 - 08 - 2018
 • Огляд ринку свиней ЄС: м'ясокомбінати знижують ціни

  На відміну від нинішніх погодних умов, на ринках свиней в ЄС настрій досить прохолодний. З боку м'ясопереробних підприємств попит на свиней дуже стриманий, при цьому обсяг пропозиції досить високі, повідомляє pigua.info.

  Дата: 06 - 08 - 2018
 • ЄС перейшов з бразильської курятини на українську

  Європейський Союз компенсує дефіцит бразильської курятини на ринку за рахунок України і Таїланду, передає УНН з посиланням на Euro Meat News.

  Дата: 31 - 07 - 2018
 • ЄС розробляє вакцину проти АЧС

  Європейський союз активізував свої зусилля в боротьбі з африканською чумою свиней (АЧС). Про це повідомляє Pig Progress, передає УНН.

  Дата: 13 - 07 - 2018
 • Україна вибрала річні безмитні квоти на експорт в ЄС за 9 позиціями

  За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав $2,8 млрд. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на $145 млн порівняно з 2017 роком та становив $1,9 млрд. Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба міністерства, за інформацією agravery.com.

  Дата: 14 - 06 - 2018
 • В Україні харчі дорожчають у 7 разів швидше, ніж в ЄС

  За результатами першого кварталу 2018 року продовольча інфляція у країнах Європейського союзу склала 0,6%, тоді як в Україні — 4,4%. Темпи подорожчання продуктів харчування в ЄС були у 7 разів повільнішими, ніж в Україні, констатують в Економічному дискусійному клубі, повідомляє agroday.com.ua.

  Дата: 08 - 05 - 2018
 • Ціни на свинину в ЄС продовжують знижуватися

  Європейська комісія повідомила про середні ціни на свинину у розмірі 143,08 євро/100кг станом на кінець квітня, що менше на 1,82 євро/100кг ніж чотири тижні раніше та на 28 євро/100кг нижче показника за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Рада з розвитку сільського господарства та садівництва у останньому аналізі ринку за інформацією pigua.info.

  Дата: 16 - 05 - 2018
 • Перевірки по-європейськи. Як інспектуватимуть вітчизняних виробників продуктів

  Держспоживслужба почала працювати за новими правилами перевірки якості харчових продуктів, які повинні допомогти позбутися нескінчених хабарів. 

  Для бізнесу немає нічого страшнішого, ніж перевірка з боку санепідемстанції, Держспоживслужби та різних інспекторів. Чимало підприємців просто включають у постійні витрати видатки на хабарі. Про це йдеться у сюжеті економічного щотижневика Перша Шпальта, за інформацією НВ Бізнес.

  Дата: 25 - 05 - 2018
 • Україна вже використала квоти на безмитний експорт до ЄС по 8 позиціях

  За три місяця 2018 року вітчизняні експортери вже повністю використали безмитні квоти на пшеницю, кукурудзу, мед, яблучний і виноградний соки, солод, квартальну квоту на м’ясо птиці, а також піврічну – на вершкове масло. Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов, передає прес-служба ННЦ, за інформацією agravery.com.

  Дата: 17 - 05 - 2018