Голландські фермери відвідають українські господарства в рамках ознайомчого бізнес-туру

Submitted by bashun on Fri, 06/09/2017 - 18:08

З 5 по 9 червня 2017 року українські ферми відвідає делегація представників провідних голландських молочних фермерів

 

Організатором візиту виступив Пітер ван Дорен, технічний директор з ВРХ ГК «АгроВет Атлантик» спільно з Асоціацією тваринників України. Дана поїздка має на меті обмін досвідом на міжнародному рівні та пошук інвестиційно привабливих проектів в Україні.
 
Делегація планує детально ознайомитися не тільки з процесом виробництва молока, а й дізнатися як розвивається молочна галузь України в цілому. Протягом тижня заплановано відвідування українських молочних ферм по всій території України. Це дозволить познайомитися та визначити потенціал різних регіонів країни. Україна з давна відома як аграрна країна.
 
Однак на сьогоднішній день у сфері молочного скотарства одним з лідерів є Нідерланди. Адже країна славиться своїм високим рівнем виробництва та впровадження ефективних методів годівлі. Яскравим свідченням є той факт, що вже 2 корови-рекордсменки в Нідерландах протягом життя дали по 200.000 кг молока.
 
У програму бізнес-туру включили «Голландський день» - відвідування двох ферм, власниками яких є голландці. Заплановані зустрічі мають на меті обмін досвідом та обговорення актуальних тенденцій розвитку молочної галузі в Україні. На завершення туру делегація планує відвідати Посольство Нідерландів у Києві, щоб дізнатися більше про інвестиційний клімат та можливості в Україні.
 
«Вже не один рік я співпрацюю з ГК «АгроВет Атлантик» та маю можливість бачити сильні та слабкі сторони розвитку молочної галузі в Україні. Ми зацікавлені у співпраці з українськими молочними господарствами, адже Україна має всі ресурси та можливості, щоб досягати виробництва високоякісного продукту», - сказав Пітер ван Дорен, технічний директор з ВРХ ГК «АгроВет Атлантик»

Ukrainian

Read more