«Відкриття ринку землі – це здача національних інтересів» - Ірина Паламар

Submitted by bashun on Fri, 10/18/2019 - 09:43

Про це аграрний експерт, громадський діяч, голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар заявила на брифінгу, що відбувся у Верховній Раді України у четвер, 17 жовтня 2019 року.

У своєму виступі Ірина Паламар гостро засудила позицію щодо земельної реформи, яку сьогодні пропонує Уряд, назвавши її «антинародною» і «здачею національних інтересів».

 «Земля має належати українцям, - закликала Ірина Паламар. - Жоден фермер не зможе конкурувати із транснаціональним капіталом. Останні опитування показали, що 83% українців проти продажу землі іноземцям, і 73% взагалі проти відкриття ринку землі.

Землі держпідприємства мають бути розпайовані між українцями, а не продані з молотка іноземним компаніям за безцінь, а кошти за них розкрадені нашими чиновниками.

Держава має дбати про дрібного і середнього виробника, про населення України, про звичайного громадянина, про тих людей, які їх вибрали. Це слуги народу, і вони мають служити народу! Вони на повинні продавати нашу Україну, стратегічні підприємства, українську землю.

Земля - це не товар, це не стовбчики, це територія і продовольча безпека нашої держави.

Ми маємо відстояти нашу землю так, як це зробили наші діди і прадіди! Й Іншого рішення в нас немає».

Відео виступу можна подивитися за посиланням:

Ukrainian

Read more