Фермерам розповіли про транзитний період вирощування ВРХ

Submitted by bashun on Mon, 10/07/2019 - 11:34

Експерти галузі познайомили виробників ВРХ із сучасними рішеннями щодо годівлі та менеджменту корів у транзитний період.

12 вересня 2019 року на Полтавщині відбувся круглий стіл за темою «Годівля та менеджмент корів в транзитному періоді: підготовка, комфортне проходження та успішний старт лактації», який організували фахівці ГК AVA Group за традиційної підтримки Асоціації тваринників України та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

тренинг ВРХ

Перед представникам молочних господарств із Полтавської, Сумської, Харківської та Дніпропетровської областей виступили досвідчені українські та міжнародні експерти в напрямі годівлі ВРХ, які розкрили наступні теми:

«Стратегії годівлі корів транзитного періоду. Ключі до успіху від отелення до піку лактації» (Пітер ван Доорен, міжнародний експерт в галузі ВРХ, Нідерланди)

тренинг ВРХ

«Місце економіки транзитного періоду в собівартості виробництва молока» (Ярослав Кушнір, експерт із годівлі ВРХ, Україна)

тренинг ВРХ

«Kextone – новітній інструмент для підвищення надоїв та покращення здоров’я високопродуктивних корів» (Марчін Коцик, лікар ветеринарної медицини в галузі ВРХ, Польща)

Марчин Коцик

тренинг ВРХ

Ukrainian

Read more