Власники паїв і фермери вийшли на протест проти антинародної земельної реформи

Submitted by bashun on Thu, 10/03/2019 - 15:12

Ініціатором заходу стала Асоціація тваринників України

 

3 жовтня, о 09:00 під стінами Верховної Ради України відбулася багатотисячна акція протесту проти антинародної земельної реформи, яку сьогодні пропонує уряд, а саме – проти проекту Закону №2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який, на думку аграріїв, є зрадницьким щодо інтересів держави, і може призвести до втрати найголовнішого ресурсу України – землі, і продажу її іноземцям та крупним агрохолдингам.

Захід організовано за ініціативи відомого аграрного об’єднання - Асоціації тваринників України та дрібних сільськогосподарських виробників – власників земельних паїв.

На мітинг прибули фермери, а також представники громад та селяни з усіх регіонів України.

Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар висловила рішучу позицію проти недоліків земельної реформи.

«Фермери - проти продажу землі іноземцям та юридичним особам, що також означає злиття землі іноземцям; вони хочуть жити на своїй землі, працювати на свої землі, а не за кордоном. Сьогодні ж вони не можуть конкурувати із транснаціональним капіталом, вони в нерівних умовах! І якщо ВР прийме цей закон, то це буде здача національних інтересів.

Ми голосували за слуг народу, і хочемо, або вони служили народу України, а не транснаціональним капіталам! Ринок землі має бути для українців, а не для іноземців».

 

Учасники мітингу закликали владу відкликати законопроект та доопрацювати його із урахуванням думки експертів, учасників аграрної галузі, громадськості.

Ukrainian

Read more