Ірина Паламар взяла учать в церемонії підняття Державного прапора України

Submitted by bashun on Fri, 08/23/2019 - 11:58

Громадський діяч, голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар була присутня на урочистому заході на честь Дня Державного прапора України за участю Президента Володимира Зеленського.

«Взяла участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України.

Така хвилююча мить... Наш український жовто-блакитний стяг – це символ свободи героїчного українського народу, який пройшов довгий, часом трагічний шлях до становлення своєї державності.

Серце переповнює гордість за свою країну і радість від передчуття прийдешніх змін.

Впевнена, що бути патріотом – це не лише питання мови чи поваги до символів. Це, передусім, внесок  кожного з нас у розвиток своєї країни. Сьогодні ми маємо шанс кардинально змінити державу, і кожен із українців має долучитися до цієї шляхетної справи. Тільки від нас залежить зміцнення і процвітання України, завоювання її авторитету на світовій арені.

Українці повинні бути заможними! І я, як громадський діяч, голова галузевої асоціації, хочу зробити для цього все від мене залежне. Сьогодні ми разом із командою активно працюємо над пакетом реформ аграрної галузі для Офісу Президента, важлива роль в яких відведена відродженню села та підтримці дрібних і середніх фермерів. Вірю, що в нас усе вийде!» - написала на своїй сторінці у Фейсбук Ірина Паламар.

Ірина Паламар і Володимр Зеленський

День прапора

День прапора

Ірина Паламар і перший помічник президента Сергій Шефір

 

Ukrainian

Read more