МінАПК хоче створити окрему групу оподаткування для фермерів

Submitted by bashun on Mon, 06/03/2019 - 15:25

МінАПК хоче створити окрему групу оподаткування для фермерів

Під час комітетських слухань на тему: «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», що відбулись за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин та за підтримки проекту ЄС SAPFI заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета подякував за надану можливість обговорити такі важливі для української аграрної політики теми, як підтримка малих сільгоспвиробників, а також європейським партнерам за підтримку сільського розвитку в Україні, пише AgroReview.

«Наразі ми активно співпрацюємо з європейськими експертами щодо підтримки малих і середніх фермерських господарств. Одне із наших спільних напрацювань - це створення Державного аграрного реєстру України, а у перспективі - Платіжної агенції, що дозволить створити прозору систему розподілу державних коштів. Тобто державна підтримка стане ще доступнішою для малих сільгоспвиробників», - зазначив Віктор Шеремета.

Заступник Міністра додав, що актуальним питанням є виведення фермерських господарств в окрему групу оподаткування, адже сьогодні як малі, так і великі форми господарювання знаходяться у «4-й пільговій групі оподаткування».

Крім того, Віктор Шеремета наголосив на важливості прийняття законопроекту № 8236 про передачу фермерських земель постійного користування у власність фермерам, який сприятиме подальшому розвитку сільського господарства в Україні.

Ukrainian

Read more