Запрошуємо на воркшоп: «Боротьба з інфекційними хворобами у свинарстві: результати останніх досліджень та нові виклики»

Submitted by slava on Mon, 04/03/2017 - 19:51

Запрошуємо на воркшоп: «Боротьба з інфекційними хворобами у свинарстві: результати останніх досліджень та нові виклики»

У зв’язку з новими спалахами епідемії Африканської Чуми Свиней (АЧС), вірусу епідемічної діареї свиней (ЕДС) та сибірки Асоціація тваринників України спільно з Інститутом ветеринарної медицини НААН України проводять науково-практичний воркшоп на тему: «Боротьба з інфекційними хворобами у свинарстві: результати останніх досліджень та нові виклики». До участі в заході запрошені: заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України О.М. Вержиховський, Голова Держпродспоживслужби України В.В.Лапа та директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України М.М. Кваша.

Інститут ветеринарної медицини НААН України є провідною установою Національної академії аграрних наук України з питань ветеринарної біотехнології і забезпечує науковий супровід понад 50% питань з діагностики, профілактики та запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб сільськогосподарських тварин.

Участь у воркшопі буде корисною: товаровиробникам – власникам великого, середнього та малого бізнесу, ветеринарним лікарям підприємств та органів державної виконавчої влади.

Під час заходу учасники воркшопу ознайомляться з теоретичними та практичними методами з виявлення, локалізації хвороб та заходами з їх протидії та стримування.

Місце проведення: Інститут ветеринарної медицини НААН України, м. Київ, вул. Донецька, 30.

Дата проведення: 27.04.2016 р. 11:00-13:00.

Ukrainian

Read more