экспорт говядины

 • Українська яловичина та свинина зможе продаватися у ЄС не раніше ніж за 3-5 років

  У 2018 році Україна подала заявку на право експорту свинини та яловичини до країн ЄС. Як заявив голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, раніше цього не робили через нестабільну ситуацію з АЧС в Україні та низку організаційних моментів. У 2018 році ситуація з АЧС поліпшилася і виникли всі передумови для експансії української свинини та гов'яди на ринки ЄС

  Дата: 03 - 05 - 2019
 • Україна експортувала більше 20 тис тонн яловичини

  Експорт замороженого і охолодженого м'яса ВРХ за січень-липень 2018 р склав 20,79 тис. т. Про це повідомляє agronews.ua.

  Дата: 30 - 08 - 2018
 • Аналіз ринку яловичини України

  Яловичина займає третє місце за часткою у виробництві основних видів м'яса в Україні. Найбільше в нашій країні випускається м'яса птиці. Продукція вітчизняних птахофабрик користується попитом як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Українська свинина практично повністю забезпечує внутрішній ринок. Її експортний потенціал обмежений через поширення АЧС. Яловичина є найдорожчим і трудомістким видом м'яса. Вона займала в 2017 році всього 5,2% в обсязі українського м'ясного випуску, повідомляє pro-consulting.ua.

  Дата: 04 - 07 - 2018