експорт

 • Японія – серед пріоритетних ринків для експорту української агропродукції

  Сьогодні Японія знаходиться серед пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української аграрної та харчової продукції. І успішне освоєння цього ринку вимагає спільної системної роботи бізнесу і Уряду. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева під час свого вітального слова на бізнес-сніданку «FOODEX JAPAN - ворота в Азію: на шляху до національного павільйону», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 21 - 06 - 2018
 • Для виробників м’яса розширилися експортні можливості, — МЕРТ

  Міністерство економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) заявило про експортні можливості для виробників замороженого м’яса, макаронних виробів і зерна. Про це повідомляє «Офіс з просування експорту», передає agropolit.com.

  Дата: 19 - 06 - 2018
 • Товарообіг агропродукцією між Україною та Німеччиною збільшився майже на 50%

  Товарообіг аграрними і харчовими товарами між Україною та Німеччиною у січні-квітні 2018 року зріс на 49%, або на 79,6 мільйона доларів, до 239,039 мільйона доларів. Про це повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофимцева, повідомляє Уніан.

  Дата: 15 - 06 - 2018
 • Україна вибрала річні безмитні квоти на експорт в ЄС за 9 позиціями

  За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав $2,8 млрд. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на $145 млн порівняно з 2017 роком та становив $1,9 млрд. Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба міністерства, за інформацією agravery.com.

  Дата: 14 - 06 - 2018
 • Український аграрний експорт до країн ЄС збільшився на $145 млн, - Ольга Трофімцева

  За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав $2,8 млрд. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на $145 млн порівняно з 2017 роком та становив $1,9 млрд. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 13 - 06 - 2018
 • ТОП-5 країн, до яких експортується українська продукція

  Загальна ситуація з торговим балансом нашої країни не є позитивною: за І квартал 2018 року експорт збільшився лише на 10 %, а імпорт – на 13% у порівнянні з тим же періодом минулого року. Про це на сторінці у Facebook заявив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, повідомляє agropolit.com.

  Дата: 31 - 05 - 2018
 • Експорт яловичини та свинини падає, курятини та ковбас росте

  Поставки на зовнішні ринки за 4 місяці поточного року зросл лише у сегменті курятини та ковбасних виробів, про це йдеться у матеріалі аналітичного департаменту Ради з питань експорту продовольства (UFEB). Так, загальна вартість експортних поставок яловичини свіжої або охолодженої за січень-квітень поточного року становила $10,5 млн. Головним покупцем цього сегменту м’яса і в поточному році залишилась Білорусь – 99,12% від усього обсягу експорту із загальною вартістю $10,5 млн, повідомляє landlord.ua.

   

  Дата: 30 - 05 - 2018
 • Аграрний товарообіг між Україною та Нідерландами виріс на 69%

  За підсумками минулого року товарообіг між Україною та Нідерландами виріс на 69%, а у І кварталі 2018 року - на 21% в основному за рахунок збільшення експорту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  Дата: 30 - 05 - 2018
 • Україна відкрила новий ринок в Азії для експорту курятини та яєць

  Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів узгодила з компетентним органом спеціального адміністративного округу Гонконг ветеринарний сертифікат на експорт продукції птахівництва. Про це повідомила прес-служба відомства.

  Дата: 29 - 05 - 2018
 • Україна потрапила в ТОП-10 світових експортерів курятини

  Україна посідає восьме місце в рейтингу світових експортерів курятини, передає УНН з посиланням на World's Top Exporters.

  Дата: 29 - 05 - 2018