Експерти поставили «незадовільну» оцінку Мінагро щодо підтримки фермерських господарств та кооперативів

Дата публікації: 29-08-2017 - 10:54

53% опитаних Асоціацією тваринників України експертів негативно оцінили діяльність Міністерства аграрної політики та продовольства щодо підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів в Україні в 2016-2017 рр.

У той же час 19% експертів вважають її задовільною, 14% - доброю, а 9% - відмінною.

Детальні результати опитування наведено в графіках.

Діаграма

Діаграма

«У нашій державі 2/3 сільськогосподарської продукції виробляється саме у приватних присадибних господарствах. Соціальний та економічний потенціал цього сектора не розкритий й наполовину. Реальна ж підтримка державою сільськогосподарської кооперації та фермерських господарств, яка б полягала у розробці відповідної нормативної бази, пільговому кредитуванні, пільговій податковій політиці для кооперативів, що дало б змогу вивести українське сільське господарство на якісно новий рівень, -майже відсутня. Відсутній якісний діалог між владою та фермерами й кооперативами. Сподіваюся, що у подальшому влада зверне більш пильну увагу на підтримку аграрної кооперації в Україні. Вже у найближчі місяці ми проведемо Всеукраїнський кооперативний з’їзд, де будемо піднімати ці питання й намагатися налагодити діалог між урядом та малими сільськогосподарськими виробниками», - прокоментувала ситуацію голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

 

Опитування проведене з 19 по 26 червня 2017 року Асоціацією тваринників України. В опитуванні взяли участь понад 30 представників галузі, аграрних та економічних експертів серед яких І. Присяжнюк, А. Талама, П. Асмолов, І. Довгань, О. Пухир, Г. Дзюба, І. Савчук, С. Бруслик, Ю. Гаврилечко, М. Козловська, В. Седик, Т. Подберезняк, О. Охріменко.

Ukrainian

Читати ще