«Еконія» вручила подяку Ірині Паламар за сприяння в захисті компанії від рейдерського захвату

Дата публікації: 14-08-2018 - 14:39

Власники підприємства висловили офіційну подяку Ірині Паламар, голові Асоціації тваринників та громадському діячу, за активну позицію у захисті законних прав і інтересів компанії «Еконія» під час рейдерського захоплення.

«Я дуже вдячна Ірині Паламар за те, що вона пролобіювала наш інтереси на рівні Міністерства економіки, на рівні Бізнес-омбудсмена, приїхала до нас, допомагала юридично», - зазначила Ірина Варагаш, вручаючи подяку.

14 серпня 2018 року підприємство «Еконія» запросило представників Асоціації тваринників України на урочистий захід, організований у зв’язку із поверненням підприємству «Еконія» її законного майна, яке зазнало рейдерського захоплення.

На підприємство прибула Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, яка вручила власниці компанії «Еконія» Ірині Варагаш наказ про скасування рішення передачі прав на майно іншим особам.  

Нагадаємо, що напередодні Антирейдерська комісія Мін’юсту задовольнила скаргу компанії «Еконія» та скасувала неправомірні реєстраційні дії, які призвели до втрати підприємством нерухомого майна.

Голова АТУ Ірина Паламар активно діяла на захист підприємства: зверталася до Міністерства юстиції України, в офіс Бізнес-омбудсмена як представника Євросоюзу з захисту прав бізнесу та інші організації, до Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Івановича  Кубіва, який є головою Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, із вимогою терміново вжити заходів з метою відновлення прав на незаконно захоплене майно компанії «Еконія». Також вона виїжджала на місце події, до Золотоноші, аби втрутитися в ситуацію особисто.

Також в рамках заходу гостям провели екскурсію підприємством, де присутні змогли побачити його потужності та умови, на яких виробляється продукція.

 

Довідково:

  • Підприємство “Еконія”, створене у 2007 році, займається виробництвом мінеральної води та дитячого харчування, які вже стали візитівкою Черкаської області.
  • На даний час виробничий портфель торгових марок компанії складається з 5 брендів питної води: «Малятко», «Аквуля», «Teen Team», «Чайкава», «Чистий ключ».
  • Продукти «Еконія» займають значну долю ринку: 80% ринку – вода для дитячого харчування, 30 % - печиво, до 10% - пюре і соки.
  • Продукція компанії реалізується не лише на внутрішньому ринку, але й широко експортується. Компанія «Еконія» входить до 5-ки найбільших бюджетоутворюючих підприємств Черкаського регіону.
  • Підприємство має 200 робочих місць, крім того, робить значний вклад в культурно-соціальний розвиток життя Черкащини та України в цілому: воно є постійним меценатом благодійних проектів та оздоровчих дитячих програм, яких більше 100 на рік.
Ukrainian

Читати ще