Доступ до світових ринків – пріоритет роботи АТУ

Дата публікації: 14-02-2018 - 15:13

Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар вже не перший рік поспіль працює над тим, аби налагодити партнерські зв’язки між країнами з метою збільшення експорту української продукції на світові ринки.

Сьогодні, на запрошення посла Узбекистану Абдуалієва Алішера Хабібуллаєвича, голова Асоціації відвідує цю країну, де зустрічається з представниками бізнесу та влади задля обговорення майбутнього торговельного партнерства між Україною та Узбекистаном, а також обміну досвідом розвитку сфери тваринництва.

Це вже далеко не перший робочий візит Ірини Паламар в рамках встановлення міжнародної співпраці. У жовтні 2017 року голова Асоціації тваринників України, брала участь у торговельній місії в Канаді, де проходив Міжнародний економічний форум Toronto Global Forum.

Ірина Паламар була учасницею української бізнес-делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Частиною команди стали також представники міністерств та відомств, провідні українські бізнесмени. Форум дав можливість презентувати Україну як сильного і перспективного партнера в сфері торговельних відносин, а також розширити межі співпраці між державами.

Детально з інформацією щодо роботи форуму в Канаді можна ознайомитися за посиланням: https://usba.com.ua/irina-palamar-vzala-ucast-u-miznarodnomu-ekonomicnomu-forumi-toronto-global-forum-u-kanadi

 

 

 

Ukrainian

Читати ще