Домогосподарства в прифронтовій зоні отримають кроликів від ФАО

Дата публікації: 26-10-2017 - 12:49

ФАО продовжує надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройного конфлікту на сході України, приділяючи особливу увагу сільському населенню, яке проживає уздовж лінії зіткнення. Цього разу близько 250 сімей, розташованих в межах 8 км зони, отримують молодих кроликів для домашнього виробництва м'яса.

Про це повідомляє прес-служба ФАО.

Роздача тварин відбувається цього тижня в Бахмутському районі Донецької області та Попаснянському районі Луганської області. Кожне з домогосподарств-бенефіціарів отримує двох Новозеландських Білих кроликів, щоб збільшити обсяги власного виробництва високобілкового м'яса в якості економічної альтернативи великим тваринам.

Сім'ї-бенефіціари отримають детальні інструкції по догляду за молодими кроликами як в цілях майбутнього домашнього споживання, так і для комерційного виробництва. Кролики будуть доставлені з клітками з високоякісного металу з пластиковими вставками, щоб запобігти таке поширене захворювання як пододерматит.

«Конфлікт на сході України впливає на ті джерела існування, які мають сільськогосподарське походження», — сказав Фаррух Тоїров, координатор програми з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях в Україні.

«З огляду на специфіку ведення сільського господарства і, ґрунтуючись на оцінках наших експертів, ми визначили, що вирощування дрібних тварин в домашньому господарстві має хороший потенціал. Дрібне тваринництво може бути дуже вигідною працею для невеликих фермерів, забезпечуючи зайнятість для безробітних людей і хороший дохід, а також допомагаючи поліпшити харчування всередині сімей»,— зазначив Тоїров.

Нагадаємо, в останні місяці ФАО надала допомогу близько 17 тис. фермерських господарств, розташованих уздовж лінії зіткнення, шляхом надання різних видів сільськогосподарських засобів виробництва: насіння соняшнику і кукурудзи, насіннєвої картоплі, обладнання для крапельного зрошення, кормів для худоби, а також домашньої птиці.

Ukrainian

Читати ще