До Асоціації тваринників України приєднався флагман аграрного сектору – ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

Дата публікації: 25-05-2017 - 14:06

Вступ до Асоціації тваринників України відбувся 24 травня 2017 року.

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» входить в десятку кращих лідерів молочного ринку України, реалізуючи щодня понад 70 т. молока екстра класу. На 3-х власних молочно-тваринницьких комплексах утримується близько 3 000 голів дійного стада та 3 800 голів молодняку. На відгодівлі знаходиться 740 голів биків з акцентом на органічний напрямок годівлі.

Основним напрямком діяльності господарства в насіннєвій галузі є проведення сортовипробування, впровадження у виробництво і реалізація нових районованих та перспективних сортів зернових, зернобобових та олійних культур. Діяльність насіннєвого заводу спрямована на забезпечення вимог сучасного виробництва, впровадження нових технологій по підготовці високоякісного посівного матеріалу. Насіннєвий завод готує насіння не лише для власних потреб, а й надає послуги з очищення, калібрування та протруювання насіння іншим підприємствам. Пріоритетними культурами являються сорти озимої і ярої пшениці з високоякісними показниками сирої клейковини і білка.

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» виробляє та реалізовує борошно пшеничне (вищого та першого гатунку), висівки пшеничні, крупи (ячмінні, пшеничні, кукурудзяні, горохові, перлові та кутю) та мед.

Крім того, компанія володіє власним елеваторним комплексом. Елеватор надає повний спектр послуг з приймання, очищення,сушіння, зберігання та відвантаження зерна і олійних культур, які відповідають затвердженим стандартам та нормативно-правовим актам.

Асоціація тваринників України пишається тим, що ТзОВ «Бучачагрохлібпром» є членом Асоціації.

Ukrainian

Читати ще