Діючі обмеження для підприємницької діяльності

Дата публікації: 23-03-2020 - 14:54

Увага! Діючі обмеження для підприємницької діяльності на час карантину

арантин діє з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.

 

На час карантину забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Виключення:

Заборона не розповсюджується на здійснення роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Окрім того, організація роботи закладу має забезпечувати:

● обмеження одночасного перебування споживачів не більше однієї особи на 5 м кв. торговельної площі;

● дотримання відстані між споживачами біля кас не менше одного метра;

● адресну доставку замовлень за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту та антисептичними засобами;

● інформування споживачів щодо порядку обслуговування населення в період карантину.

Обмеження запроваджені Постановою КМУ від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". Постанова не встановлено вимог щодо особливостей роботи закладів торгівлі товарами змішаного асортименту.

Увага! У твоєму місті можуть діяти додаткові обмеження. Дізнайся більше про обмежувальні заходи у твоєму місті та регіоні. Завантажити ліфлет з актуальною інформацією можна за посиланням - Заходи із протидії коронавірусу у регіонах

 

О

Ukrainian

Читати ще