Держпродспоживслужба планує грамотно використати кошти на протиепізоотичні заходи

Дата публікації: 08-02-2018 - 17:20

Збільшення фінансування протиепізоотичних заходів — це подвійна відповідальність Держпродспоживслужби.

Про це повідомив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, передає прес-служба відомства.

За інформацією, у поточному році фінансування протиепізоотичних заходів було суттєво збільшене. На ці потреби у Державному бюджеті на 2018 рік передбачено 687 млн грн.

«Це вперше за всю історію незалежної України, коли запит Держпродспоживслужби щодо фінансування протиепізоотичних заходів був повністю задоволений. Але для нас це — подвійна відповідальність. Уряд зробив все для того, аби створити належні умови для роботи Служби. Тепер наше завдання — виправдати сподівання», — зазначив Лапа.

Він сказав, що грамотне використання коштів — на відповідальності керівників центрального апарату та всіх територіальних органів.

Крім того, голова Держпродспоживслужби особливу увагу звернув на боротьбу з корупцією в системі Держпродспоживслужби. За його словами, ситуація на місцях свідчить про те, що цю роботу потрібно суттєво підсилити.

«Ми повинні посилити роботу у співпраці з центральним апаратом Держпродспоживслужби, правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування. Це імідж служби та держави і це вимоги законодавства», — заявив Володимир Лапа.

Ukrainian

Читати ще