Держпродспоживслужба обговорила з США підвищення біобезпеки в Україні

Дата публікації: 19-04-2018 - 12:55

17 квітня, голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та представники програми зменшення біологічної загрози Агентства зменшення загрози США обговорили підвищення рівня біобезпеки на території України стосовно інфекційних хвороб тварин. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, за інформацією agravery.com.

Під час зустрічі йшлося про підвищення біобезпеки у зонах карантину АЧС, шляхи підвищення ефективності механізмів виявлення, діагностування і повідомлення про спалахи хвороб та збудників захворювання тварин, зокрема, АЧС, заразного вузликового дерматиту ВРХ, ящуру, губчастоподібної енцефалопатії ВРХ.

Українська сторона окреслила епізоотичний стан в Україні, зокрема, щодо АЧС та механізмів запобігання її поширенню. Також вони розповіли про стан діагностичної системи в Україні, зокрема, обговорили становище лабораторної мережі після проведення реорганізації Держпродспоживслужби.

Учасники обговорили потреби Держпродспоживслужби щодо матеріально-технічної допомоги в рамках стратегії зменшення біологічної загрози та визначення нового механізму співпраці з програмою зменшення біологічної загрози Агентства зменшення загрози США та Держпродспоживслужби.

Також присутні проаналізували стан сучасної науки в Україні, співпрацю в даній сфері Держпродспоживслужби, вітчизняних наукових інституцій та вищих навчальних закладів та Агентства зменшення загрози США.

Ukrainian

Читати ще