Делегація Асоціації тваринників розпочала візит в Узбекистан

Дата публікації: 14-02-2018 - 17:59

14 лютого 2018 року Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар прибула в Узбекистан, де зустрілася із представниками влади, галузевих асоціацій, виробниками тваринницької продукції.

Візит здійснюється на особисте запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Узбекистану пана Алішера Хабібуллайовича Абдуалієва. Діловій поїздці передувала офіційна зустріч голови АТУ із послом Узбекистану у Києві, у грудні минулого року. Тоді сторони обговорювали можливість залучення інвестицій до України, налагодження ділових зв’язків між українським та узбецьким бізнесом, реалізації спільних бізнес-проектів у тваринництві.

Отож візит Ірини Паламар до Узбекистану став наступним кроком в напрямі укріплення економічних зв’язків між країнами.

В рамках поїздки голова АТУ вже провела низку важливих зустрічей із учасниками галузі - представниками влади, галузевих асоціацій, виробниками продукції тваринництва. Зокрема, в стінах Мінагрополітики Узбекистану відбулася розмова із Заступником Міністра агрополітики Мустафаєвим Отабеком Садиковичем та Керівником відділу із міжнародних зв’язків Толібовим Шохрухом, де обговорювалася співпраця в галузі тваринництва та розвитку селекції і генетики, можливості закупівлі високоякісної генетики ВРХ в Україні.

 «На сьогоднішній день в Узбекистані ухвалено низку програм щодо підтримки тваринницької галузі, завдяки яким уже вдалося значно наростити поголів’я ВРХ - розповіла Ірина Паламар. – Але вони планують і надалі розвиватися, покращувати генетику ВРХ, крім того, будувати потужні свинарські комплекси, і в цьому напрямі Україна може допомогти. З боку українського бізнесу також є висока зацікавленість в інвестуванні у тваринництво в Узбекистані. Також Узбекистан, в свою чергу, зацікавлений в закупівлі у нас ВРХ живцем, розвитку технологій сучасних вирощування і генетики».

Наразі поїздка триває, чекайте на новини про чергові зустрічі в наступних повідомленнях.

1

 

 

Ukrainian

Читати ще