Члени АТУ розвиваються семимильними кроками: до команди ГК "АгроВет Атлантик" приєданлись найкращі європейські фахівці

Дата публікації: 03-04-2017 - 20:06

Члени АТУ розвиваються семимильними кроками: до команди ГК "АгроВет Атлантик" приєданлись найкращі європейські фахівці.

Один із найбільших вітчизняних кормовиробників - ГК «АгроВет Атлантик», яка є членом Асоціації тваринників України, розширює поле своєї діяльності: у рамках розвитку напряму «Корми-Птиця» компанія залучила до своєї команди експертів міжнародного рівня з Нідерландів, які очолили даний департамент.

Мері-Енн Бонгартс – технічний директор напряму «Яєчна курка» ГК «АгроВет Атлантик», досвідчений нутриціоніст із багаторічною експертизою в галузі годівлі, утримання яєчних курей та бройлерів, технічного обслуговування пташників.

Закінчила Аграрний університет Вагенінген (Нідерланди) за спеціаліст. «Годівля тварин з однокамерним шлунком, птахівництво, бізнес-логістика».

Працювала продакт менеджером із птахівництва та кормів для тваринництва в Австралії та Нідерландах. Нині є незалежним нутриціоністом тварин в компанії МАВ Nutrition BV, Верт, Нідерланди.

Гарі Ваал – технічний директор напряму «Бройлери» ГК «АгроВет Атлантик», нутриціоніст з багаторічною експертизою в галузі розробки та дослідження кормів для птиці, консалтингу щодо складання раціонів та ветеринарного обслуговування.

Вищу освіту за фахом «Ветеринарія» здобув в Утрехтському університеті (Нідерланди).

З 2007 року очолює власну компанію  Vahl Feed and Health, яка займається консалтингом в галузі розробки раціонів та здоров’я тварин.

Протягом багатьох років є членом «Європейської ветеринарної дослідної комісії з птахівництва». 

«Це важливий крок для розвитку не лише даної компанії, але й українського птахівництва в цілому, - зазначила Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар. – Вітчизняний ринок птиці на сьогоднішній день є досить перспективним напрямом, зокрема, в питанні міжнародної торгівлі. Найближчим часом очікується збільшення кількості компаній-експортерів українських яєць до країн ЄС, а значить, вимоги до якості продукту зростатимуть. І залучення європейського досвіду в галузь кормовиробництва та на українські господарства допоможе вітчизняним виробникам покращити показники щодо відповідності продукції євростандартам. До того ж, як ми знаємо, Нідерланди - це свого роду колиска генетики птиці, там знаходяться головні офіси найбільших генетичних компаній, зосереджені найкращі фахівці і передові технології з виробництва птиці. Крім того, останнім часом європейські виробники птиці відмовляються від використання антибіотиків та стимуляторів росту та активно займаються пошуком альтернативних екологічно безпечних рішень. І в цьому голландські фахівці теж досягли успіху.

Я гадаю також, що залучення європейських експертів до співпраці допоможе вітчизняним компаніям налагодити кооперацію з іноземними інвесторами».

Ukrainian

Читати ще