Черкащина збільшила продуктивність корів до 3930 кг

Дата публікації: 27-08-2018 - 16:15

На Черкащині щорічно виробляється 510-530 тис. тонн молока, що задовольняє потребу споживчого ринку та молочної переробної промисловості. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА, передає agravery.com.

«Стабільність галузі забезпечується завдяки постійному підвищенню молочної продуктивності худоби, яка за сім місяців цього року збільшилася на 33 кілограми та становить 3930 кілограмів від корови, а за останні 5 років збільшилася на 1200 кг та перевищила шеститисячний рубіж», — зауважують в ОДА.

На початок реформування аграрного сектору економіки у веденні галузі молочного скотарства використовувалися застарілі технології з привʹязним утриманням корів та доїнням у переносні відра. Залучення у сільське господарство вітчизняних та іноземних інвестицій започаткувало переведення галузі на індустріальну промислову основу.

«Цілеспрямована робота дала змогу провести реконструкцію 14 молочних комплексів, де утримується майже 8 тисяч корів та на промисловій основі виробляється третина молока від обсягів вироблених сільськогосподарськими підприємствами області», — йдеться у повідомленні.

Ukrainian

Читати ще