Черговий рейдерський напад на фермерів стався в Полтавській області

Дата публікації: 31-08-2017 - 14:18

Рейдерське свавілля щодо фермерів продовжує набирати оберти.

Ще один випадок рейдерського нападу було скоєно на СФГ "Світанок" Диканського району Полтавської області. Про це повідомив член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Слободяник на своїй сторінці у Facebook

Як повідомляється, вранці 29 серпня правоохоронці увірвались до будинку фермера Олексія Говтяниці. Не показавши службових посвідчень та навіть не представившись, вони закули в кайданки фермера та його дружину, відібрали мобільні телефони, грубо штовхали малолітніх дітей.

«Показали ухвалу Полтавського Жовтневого ("самого чесного") суду на проведення обшуку з повною нісенітницею в постанові. Місцева поліція стояла осторонь і не втручалась" , - зазначив автор.

Нагадаємо, що Асоціація тваринників України вже закликала  Міністерство юстиції України терміново створити громадську раду при антирейдерській комісії при Міністерстві юстиції, яка б контролювала роботу органів влади в протидії аграрному рейдерству. «Сьогоднішнє першочергове завдання Мінюсту - негайно напрацювати необхідні зміни до реформи дерегуляції, аби зупинити рейдерське свавілля, яке нищить український аграрний бізнес», - відзначає голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Ukrainian

Читати ще